IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Konferencje

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Celestia
Mistrz Regionu

Napisanych : 2177

PisanieTemat: Konferencje   Wto 09 Wrz 2014, 00:47

Lazurowe­ Konferencje

Każdy, kto choć raz wbił na naszą konferencję wie, jak ona wygląda. Czasami jest nas dużo, czasami trochę mniej. Czasem rozmawiamy o pokemonach, innym razem o wszystkim, co nam tylko przyjdzie do głowy. Jest to jednak jeden z niewielu sposobów na to, byśmy się wszyscy do siebie zbliżyli i poznali lepiej!

Co jest potrzebne by dołączyć do konferencji?
Wystarczy dać znać o tym, że się tego chce! Czy napisać to w tym temacie, czy poprzez PW, GG, czy Skype. Nie jestem jasnowidzem i nie wiem, czy chcecie się z nami bawić, czy nie.
Ponad to, każdego członka Konferencji prosiłabym o wpisanie swojego ID w polach profilu, w zakładce kontakt. To naprawdę ułatwi mi dzwonienie do was wszystkich!

Przed każdą konferencją będziemy robić wstępną listę obecności, na którą będziecie zapisywać się w odpowiednim dla niej temacie. Oczywiście, nie jest ona ostateczna i możecie w każdej chwili do nas dołączyć!

Ostatnio zmieniony przez Celestia dnia Pią 30 Sty 2015, 04:02, w całości zmieniany 9 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Konferencje
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1