IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Safari Mhroka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Mhrok
Mistrz Regionu

Napisanych : 2928

PisanieTemat: Re: Safari Mhroka   Pon 29 Cze 2015, 09:50

Po pewnym czasie mogłem zobaczyć, że korzonek, który ciągnęliśmy, wcale nie był korzonkiem, tylko sporym korzeniskiem. Nic dziwnego, że Nincada tak z nim wojował, jak nawet ja miałem trudności z jego wyciągnięciem.
- Niezbyt nam idzie, co? - spytałem, widząc rozbawienie stworka. - To pewnie miał być twój obiad, prawda? A co byś powiedział, żeby zjeść coś nieco innego? - zadałem pytanie Nincadzie i wysypałem na rękę trochę karmy. - Proszę, poczęstuj się.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zefonit
Mistrz Regionu

Napisanych : 2708

PisanieTemat: Re: Safari Mhroka   Pon 29 Cze 2015, 10:03

3. No pewnie to miał być obiad Nincady, ale stworek, jak to bywa przy upartych istotach tylko zakręcił nosem i wskazał łapką na korzeń. Nie obchodziło go tak to zrobicie, ma po prostu być ten korzeń i cukier! Stworek był uparty i zawzięty, będzie się męczył z tym głupim korzeniem choćby miał umrzeć z głodu.

I See You
[img][/img]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mhrok
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Mhroka   Pon 29 Cze 2015, 10:26

Wychodzi na to, że nie przekonam Nincady do zmiany zdania, jeśli chodzi o posiłek. Usiadłem na ziemi po turecku i zacząłem rozmyślać. Po chwili wpadłem na pewien pomysł, którym podzieliłem się z Nincadą:
- A może by tak Pidgey uciął kawałek tego korzenia, co?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zefonit
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Mhroka   Pon 29 Cze 2015, 10:35

4. No zamiast pytać było działać. W końcu, Nincada nie była zbyt rozmowna, a jej reakcja była tak samo niejasna jak niebo nad wami. W każdym razie warto spróbować... a na pewno nie zaszkodzi.

I See You
[img][/img]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mhrok
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Mhroka   Pon 29 Cze 2015, 10:44

Jakby nie patrzeć wolałem zapytać, zanim bym obciął korzeń. W końcu gdyby Nincada tego nie chciał, mógłby mnie zdzielić swoimi ostrymi pazurkami. Zatem podnoszę korzeń do góry, a Pidgeya proszę, aby użył Steel Wing, do przecięcia go.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zefonit
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Mhroka   Pon 29 Cze 2015, 13:29

5. Tak jak chciałeś tak się stało. Pokemon przeciął każeń wedle instrukcji i stałeś teraz ze sporą jego częścią w dłoniach. Rattata uśmiechnął się, jeśli to w ogóle możliwe, a Pidgey zatrzepotał radośnie skrzydełkami zadowolony z tego, że mógł ci pomóc.

I See You
[img][/img]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mhrok
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Mhroka   Wto 30 Cze 2015, 14:02

- Dzięki Pidgey. - podziękowałem ptakowi i pogłaskałem go po główce. - Dobra robota.
Następnie podchodzę do Nincady i wręczam mu ucięty korzeń. Cieszyłem się, że mogłem pomóc temu upartemu stworku, bo sam pewnie by ciągnął ten korzeń bardzo długo.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zefonit
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Mhroka   Wto 30 Cze 2015, 14:07

6. Stworek przyjął od ciebie korzeń, chwilę na niego spoglądał, aż w końcu postanowił przejść do dzieła. Nincada wgryzła się w w zdobyty z ogromnym trudem posiłek. Następnie chwilę memłała swój posiłek aby w końcu go wypluć z miną zdradzającą, że jest to jeden z gorszych korzeni w jej kulinarnej karierze.

I See You
[img][/img]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mhrok
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Mhroka   Wto 30 Cze 2015, 14:42

I tyle trudu poszło o nic. Nincada ciągnęła korzeń z całych sił, nie wiadomo jak długo i jej obiad okazał się być niejadalny. Trochę szkoda zrobiło mi się robaka. Dlatego jeszcze raz karmę z torby.
Może jednak się skusisz? - spytałem Nincady.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zefonit
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Mhroka   Wto 30 Cze 2015, 19:05

7. Nincada spojrzała na ciebie smutnym spojrzeniem. No ale głód szybko przekonał ją do podjęcia decyzji. Skinęła łebkiem na znak że się zgadza i chętnie spróbuje tej karmy.

I See You
[img][/img]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mhrok
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Mhroka   Wto 30 Cze 2015, 20:48

Uśmiechnąłem się, gdy robaczek przyjął ode mnie poczęstunek.
- Widzę, że nie ma tutaj za dużo jedzenia, skoro jesteś skazany na jedzenie tak niedobrych korzonków. - rzuciłem jakby w eter, po czym spojrzałem na Nincadę. - Może chciałbyś ze mną pójść. Mogę obiecać, że zapewnił bym tobie najlepsze korzonki pod słońcem.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zefonit
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Mhroka   Sro 01 Lip 2015, 10:23

8. Pokemon wysłuchał twojej propozycji i przyjął ją bez mrugnięcia okiem. Jak to mówią, fifty fifty... ym... chyba coś mi się pomieszało. W każdym razie, mniejsza o to. Nincada skinęła głową na znak, że się zgadza i może z tobą iść.

I See You
[img][/img]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mhrok
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Mhroka   Sro 01 Lip 2015, 11:48

Jako że Nincada przyjął moją propozycję, wyciągam z plecaka kolejny SafariBall i dotykam nim główkę stworka. Proces łapanie pokemonów był niesamowicie ekscytujący podczas pierwszej walki i pierwszego chwytania nowego towarzysza. Jednak nawet gdy jesteśmy pewni, że dany stworek chce do nas dołączyć, dalej jest ta pewna nutka niepewności.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zefonit
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Mhroka   Sro 01 Lip 2015, 11:53

9. Stuknąłeś stworka ballem co zaskutkowało wchłonięciem go w aurze czerwonego światła. Kula zaczęła się kiwać z boku na bok wydając dziwne, pulsujące dźwięki jakie pojawiają się w czasie oczekiwania. W końcu jednak rozległo się głośne DING, które pozwoliło ci odetchnąć z ulgą.

I See You
[img][/img]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mhrok
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Mhroka   Sro 01 Lip 2015, 12:28

Kolejny pokemon, którego chciałem znaleźć w tutejszej strefie, właśnie oficjalnie dołączył do mojej drużyny. Rozciągnąłem się, po czym spojrzałem na Pidgeya oraz Rattatę.
- To jak chłopaki, idziemy dalej? - zapytałem ich.
Znajdowałem się na wzgórzu, na poprzednie nie było po co wracać, więc jedynym wyjściem było ponowne zatopienie się w odmęty mgły.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zefonit
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Mhroka   Sro 01 Lip 2015, 14:25

10. Wszedłeś w kłęby białej chmury przez dłuższy czas męcząc się z niezwykle małą widocznością. W jednym momencie, poczułeś, że tracisz równowagę. Przechyliłeś się w przód uprzednio uderzając w coś stopą. Po chwili zdałeś sobie sprawę z tego, na co też wpadłeś.

I See You
[img][/img]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mhrok
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Mhroka   Czw 02 Lip 2015, 00:51

Byłem przyzwyczajony do upadków czy wpadania na kogoś, więc nie dziwiłem się, że o coś zawadziłem i upadłem na ziemię. Po chwili zobaczyłem jednak, że nie potknąłem się o korzeń czy o kamień, ale o żywego pokemona.
- Przepraszam. Nic ci się nie stało? - od razu podszedłem bliżej prosiątka, żeby ocenić jego stan.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zefonit
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Mhroka   Czw 02 Lip 2015, 09:31

11. Stworek tylko zaczął piszczeć przerażony. Co prawda nie doznał żadnych obrażeń, ale strachu to się najadł. Rattata od razu podszedł do malucha i zaczął go pocieszać, dzięki czemu ziemny pokemon w miarę szybko się uspokoił.

I See You
[img][/img]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mhrok
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Mhroka   Czw 02 Lip 2015, 11:49

Wygląda na to, że stworek bardziej się przeraził, niż ja. Jednak najważniejszym było to, że małej śwince się nic nie stało. Przypominał on wyglądem stworka, którego chciałem tutaj złapać. Dla większej pewności wolałem go zeskanować.
- Co robisz tutaj tak sam mały? - zapytałem się prosiątko.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zefonit
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Mhroka   Czw 02 Lip 2015, 13:33

12. Zeskanowałeś biedną świnkę, ale tej to na szczęście nie spłoszyło bardziej. Stworek spoglądał na ciebie niepewnie zastanawiając się czego od niego chcesz. Poza tym, na pewno nie odpowie na twoje pytanie, nie umie tego zrobić...

Swinub
Lv. 15
Natura: Strachliwa
Ability: Oblivious
Ataki: Tackle, Odor Sleuth, Mud Sport, Powder Snow, Mud-Slap, Endure, Stealth Rock

I See You
[img][/img]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mhrok
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Mhroka   Czw 02 Lip 2015, 14:49

- Swinub, nie musisz się mnie bać. Nie zrobię ci krzywdy. - odezwałem się do świnki.
Była ona wystraszona, najwyraźniej moje przewrócenie się o nią tylko spotęgowało jej strach. Musiałem być ostrożny, żeby jej nie wystraszyć.
- Może chcesz trochę karmy? - spytałem świnki, po czym wysypałem nieco jedzonka na ziemię i odsunąłem się w tył.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zefonit
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Mhroka   Czw 02 Lip 2015, 18:39

13. Swinub to płochliwa świnka, zupełnie jak ta z bajki. No ale co jej zrobisz? Nie wyleczysz jej ze strachu, chyba, że z pomocą ewolucji. Pokemon jednak nie odmówił przygarnięcia porcji karmy, podszedł do niej i zaczął wcinać.

I See You
[img][/img]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mhrok
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Mhroka   Pią 03 Lip 2015, 13:31

Uśmiechnąłem się do Swinub, gdy zaczęła podjadać daną jej przeze mnie karmę. Wiedziałem, że nie mogę wysuwać wobec niej zbyt śmiałych propozycji, żeby jej nie spłoszyć. Musiałem powoli budować jej zaufanie.
- Swinub, pozwoliłabyś się pogłaskać po futerku? - pytam prosiątka.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zefonit
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Mhroka   Pią 03 Lip 2015, 14:50

14. Nie wiem czy to jakiś fetysz żeby wszystkie napotkane świnki itd. głaskać po futerku no ale cóż. Stworek przyglądał ci się trochę wahając się, jaką decyzję powinien podjąć. W końcu jednak Swinub zgodziła się na trochę miziania.

I See You
[img][/img]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mhrok
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Mhroka   Pią 03 Lip 2015, 15:43

- Swinub, a co powiedziałabyś, żeby do nas dołączyć? - zapytałem w pewnym momencie świnkę. - Może gdybyśmy popracowali wspólnie, udało by nam się przełamać twoją strachliwą naturę. Mogłabyś stać się w pełni pewnym siebie pokemonem.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Safari Mhroka   

Powrót do góry Go down

Safari Mhroka
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» KP Mhroka