IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Gra Szkota | Kimże jesteś człowieku w obliczu przeznaczenia?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Celestia
Mistrz Regionu

Napisanych : 2177

PisanieTemat: Re: Gra Szkota | Kimże jesteś człowieku w obliczu przeznaczenia?   Czw 30 Mar 2017, 14:29

Poranek zapowiadał piękny, słoneczny dzień i musiałaś być z tego powodu bardzo szczęśliwa. Gdy zeszłaś na dół ujrzałaś siostrę Joy siedzącą za ladą i czytającą jakąś książkę. Spojrzała na ciebie z uśmiechem i poprosiła swoje pokemony o przygotowanie dla was śniadania. Kiedy wypuściłaś swoich towarzyszy i wreszcie usiadłaś przy odpowiednim stoliku, kobieta podeszła do ciebie z tacami jedzenia.

— Jak się spało? — Spytała przyjaźnie i przez chwilę milczała, czekając na twoją odpowiedź. — Wybierasz się teraz do Rustboro, prawda?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Szkot
Mistrz Regionu

Napisanych : 3065

PisanieTemat: Re: Gra Szkota | Kimże jesteś człowieku w obliczu przeznaczenia?   Czw 30 Mar 2017, 20:32

Uśmiechnęłam się do siostry Joy oraz poprawiłam na siedzeniu.
- Tak, wyspałam się. Jestem gotowa do drogi i mam nadzieję, że Holly pozwoli żebym jechała na niej, dzięki temu szybciej dotrzemy na miejsce.
Powiedziałam i spojrzałam na swoją klacz chcąc przekonać się czy zgodzi się na to bym podczas naszej pozostałej podróży do Rustboro przesiedziała na jej grzbiecie. Następnie ponownie podjęłam się rozmowy z pielęgniarką.
- Yhym! Jestem gotowa na pokazy! Już dawno temu moja mama parę razy dała mi na urodziny sukienki pokazowe. Tak więc mam nawet już stroje, też przygotowaliśmy się do walk i prezentacji. Chyba jesteśmy gotowi na nasz debiut.
Spojrzałam na swoich podopiecznych z którymi wczoraj trenowaliśmy trochę ruchów do pokazów. Zabrałam się za jedzenie śniadania i dopiero po jakimś czasie dotarło do mnie, że Luna nie miała okazji potrenować do występów!
- Co prawda, Luna nie miała jeszcze okazji potrenować ale mam nadzieje że szybko się to zmieni.
Uśmiechnęłam się do niej. Miałam szczerą nadzieję, że Absol będzie się czuła dobrze wśród naszej drużyny, była niezwykła i bardzo chciałam pokazać to na scenie. Kiedy skończyłam jeść, sprawdziłam jeszcze raz czy moi podopieczni są już najedzeni. Gdy wszyscy byliśmy już gotowi do drogi podziękowałam siostrze Joy za gościnę i chowałam Pokemony do kuli, poza Holly, a następnie ruszyłam w drogę do Rustboro.

.: dream team in progress :.
• Ponyta • Ralts • Vivillon •
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Celestia
Mistrz Regionu

Napisanych : 2177

PisanieTemat: Re: Gra Szkota | Kimże jesteś człowieku w obliczu przeznaczenia?   Pią 31 Mar 2017, 18:25

Siostra Joy uśmiechnęła się do ciebie kiwając głową na znak, że rozumie. Przysiadła się do ciebie i podczas śniadania poplotkowałyście jeszcze o nadchodzących pokazach. Kobieta zdawała się wiedzieć naprawdę dużo, jak na pielęgniarkę, która utknęła w środku lasu. Kiedy spakowałaś się i wyszłaś z centrum, kierując się w stronę lasu, Joy wraz ze swoim pokemonem podeszły do drzwi i pomachały ci na pożegnanie.

Tymczasem jechałaś na grzbiecie Holly, ciesząc się piękną pogodą. Wszystko zapowiadało się bardzo dobrze. Miałaś plan, byłaś przygotowana i jedyne, co pozostało to dotrzeć na miejsce i wziąć udział w pokazach. Niemniej, droga jeszcze się nie skończyła, a do twoich uszu doszły czyjeś głosy. Dwójka ludzi, przynajmniej tylko tyle się odzywało, zdawała się kłócić między sobą.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Szkot
Mistrz Regionu

Napisanych : 3065

PisanieTemat: Re: Gra Szkota | Kimże jesteś człowieku w obliczu przeznaczenia?   Wto 11 Kwi 2017, 17:32

Podrozowanie na grzbiecie Holly bylo moim ulubionym sposobem na przemieszczanie sie z miejsca na miejsce. No moze nie na jakis ogromnych dystansach, bo nawet doswiadczonemu jezdzcu od dlugiego siedzenia w siodle (czy tez jadac bez niego) tylek zaczyna bolec. Z wzgledow oczywistych mialam ze soba tylko lekkie wodze swojej Ponyty, bo o ile jazda bez siodla nie byla dla mnie najmniejszym problemem, to chwycenie sie ognistej grzywy wierzchowca bylo niemozliwe. 
Kiedy uslyszalam glosy nieznanych mi osob klocacych sie ze soba pociagnelam lekko wodze Holly dajac jej znac by sie zatrzymala. Choc zapewne powinnam to zignorowac i jechac dalej to moja ciekawosc wziela gore nad rozsadkiem.

- Sprawdzimy to?
Wychylilam sie nieco do boku by zerknac na towarzyszke, po czym zeskoczylam z jej grzbietu. Wciaz majac wodze w dloni skierowalam swoje kroki w strone z ktorej slychac bylo argumentacje pomiedzy paroma osobami.

.: dream team in progress :.
• Ponyta • Ralts • Vivillon •
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Gra Szkota | Kimże jesteś człowieku w obliczu przeznaczenia?   

Powrót do góry Go down

Gra Szkota | Kimże jesteś człowieku w obliczu przeznaczenia?
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Jakim zaklęciem jesteś?
» Kim jesteś i skąd przybywasz?
» Spokojnie, to tylko Irlandia... down the rocky road all the way to Dublin
» Jakim duchem jesteś?
» Jakim imprezowym zwierzątkiem dziś jesteś?