IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Safari Celestia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
AutorWiadomość
ReBorn
Mistrz Regionu

Napisanych : 2800

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Nie 06 Lip 2014, 11:20

Co dalej? A kto to wie? Nagle usłyszałaś jakiś trzask między drzewami i jakieś głosy. W tym pisk dziewczyny...Eevee momentalnie pobiegła w krzaki, ruszając w tamtą stronę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Celestia
Mistrz Regionu

Napisanych : 2176

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Nie 06 Lip 2014, 17:12

/1/ Nie zastanawiałam się zbyt wiele nad swoim zachowaniem. Gdy tylko usłyszałam pisk od razu dołączyłam do mojej małej Eevee. Pobiegłam w tym samym kierunku wpadając w krzaki i od razu oceniając sytuację.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ReBorn
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Nie 06 Lip 2014, 18:30

//2

Ruszyłyście przez krzaki. Zobaczyłaś jakąś dziewczynę, która przylgnęła plecami do drzewa. Przed nią stały trzy Houndour'y, warcząc groźnie. Widziałaś że dziewczyna jest przerażona...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Celestia
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Nie 06 Lip 2014, 20:25

/2/ Widząc trzy wrogie pokemony aż jęknęłam z przerażenia. Cóż mogłam zrobić? Stworzenia wyglądały na głodne i zdecydowanie niebezpieczne! Nie mogłam przecież tak po prostu sobie odejść. Dziewczyna potrzebowała pomocy. Gwizdnęłam w stronę psowatych i podeszłam bardzo powoli. Kiedy byłam wystarczająco blisko (jednocześnie wystarczająco daleko, by móc uciec) rzuciłam im pod łapy karmę. Miałam nadzieję, że to je odrobinę oswoi.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ReBorn
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Nie 06 Lip 2014, 21:45

Dwa psy spojrzały na ciebie, trzeci zrobił to po chwili. Żaden jednak nie wydawał się zainteresowany karmą. Teraz zaczęły niebezpiecznie warczeć w twoim kierunku...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Celestia
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Nie 06 Lip 2014, 21:49

/3/ Cholera jasna. Wiedziałam, że to nie był najlepszy pomysł, ale co mogłam zrobić? Zostawić dziewczynę samą z problemem? Machnęłam jej ręką na znak, że jak tylko psy skupią całą uwagę na mnie powinna się wynosić jak najdalej od tego miejsca. Sama jednak stałam dzielnie, nie ruszajac się chociażby na krok.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ReBorn
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Nie 06 Lip 2014, 22:51

Plan wydawał się dobry...poza tym że dziewczyna była sparaliżowana strachem i nie była w stanie ruszyć się nawet o milimetr. Psiaki w między czasie powoli zbliżały się w twoją stronę...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Celestia
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Wto 08 Lip 2014, 08:06

/4/ Cholera jasna.
Nie wiedziałam, co teraz robić. Dziewczę dostało wstrząsu i nie było w stanie się ruszyć. A wygłodniałe, agresywne stwory szły w moim kierunku. Z początku stałam nieruchomo, mając nadzieję, że dadzą mi spokój. Jeżeli to nie działało, zaczęłam się delikatnie wycofywać. Bardzo powoli wycofywać.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ReBorn
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Wto 08 Lip 2014, 14:57

Psiaki wyczuły to, jak to psiaki. Podążały powoli za tobą, przez co dystans się nie zmniejszał...robi się gorąco...dosłownie. Widziałaś małe płomyczki wypadające z pysków pokemonów...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Celestia
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Wto 08 Lip 2014, 15:05

/5/ Najważniejsze to odciągnąć psiaki od biednej dziewczyny. Dlatego też, wycofywałam się coraz bardziej. Powoli, bardzo powoli, żeby ich nie sprowokować. Spojrzałam kątem oka szukając swojej małej Eevee. Nie chciałabym, żeby coś jej się stało!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ReBorn
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Wto 08 Lip 2014, 18:05

- Hoouuu...

Jeden z psów zawarczał, unosząc łeb, gotowy do ataku...to jest źle...dzisiaj dodano Pieczonego Irysa do menu...

...Ale nagle z krzaków wyleciał strumień wody, który zdmuchnął psiaki. Te otrzepały się z wody i szybko uciekły. Z krzaków wyszedł Empoleon a za nim przystojny chłopak w czerwonej kurtce

- Jesteście całe?

Zapytał, spoglądając na was.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Celestia
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Wto 08 Lip 2014, 18:27

/6/ Już myślałam, że naprawdę będzie po mnie. Z ręką na sercu mogłam przysiąc, że modliłam się już o zbawienie. Jednak, na moje pieskie szczęście, pojawił się ktoś, kto nas uratował.
Spojrzałam na wybawcę, a gdy usłyszałam jego głos opadłam na kolana. Oparłam dłonie na ziemi i odetchnęłam głęboko.
- Raaaaaaaany! Już myślałam, że będę dzisiaj daniem głównym! Uffff. - Podniosłam głowę i jeszcze raz spojrzałam na nieznajomego. - Wielkie dzięki. - Uśmiechnęłam się dziękując.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ReBorn
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Wto 08 Lip 2014, 21:05

Druga dziewczyna też podeszła, jednak nie odezwała się. Kiwnęła tylko głową w podzięce.

- Nie ma sprawy. Jestem Max, jestem Ranger'em tej strefy. Przepraszam...ostatnio mamy problemy z nimi...nie wiem co się dzieje.

Powiedział, sprawdzając ślady po pokemonach.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Celestia
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Sro 09 Lip 2014, 11:42

/7/ Spojrzałam na chłopaka i przez chwilę się zastawiałam. Faktycznie, pokemony zachowywały się dosyć dziwnie. Raczej niezbyt normalnym było ich zachowanie. Aż strach się bać, co by się mogło stać, gdyby Max nie przyszedł.
- Nic się nie stało, to najważniejsze. Ale chyba musicie coś zrobić. Już nawet nie chodzi o bezpieczeństwo ludzi, ale także i o te pokemony. Bo w końcu znajdzie się ktoś, kto będzie się bronił i może im stać się krzywda. - Przez chwilę myślałam. - Może się czymś zatruły?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ReBorn
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Sro 09 Lip 2014, 18:08

- Nie wiem...to się zaczęło jakoś miesiąc temu...w dodatku ktoś ostatnio rzucił pomysł żeby zamknąć strefe...

Powiedział, podnosząc się. Podszedł do drugiej dziewczyny, sprawdzając co z nią i spojrzał na ciebie

- Uważajcie, bo w tym lesie może być więcej tego typu problemów...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Celestia
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Czw 10 Lip 2014, 11:36

/8/ Spojrzałam na chłopaka i zamyśliłam się na chwilę. Złapałam moją Eevee i wzięłam na ręce. Pogłaskałam ją po puszystym futerku i wtuliłam nos w jej kołnierzyk.
- Wbrew pozorom... Zamknięcie strefy nie byłoby złym pomysłem. Przynajmniej na czas rozwiązania problemu. - Mruknęłam cicho i patrzyłam jak strażnik pomaga tej drugiej dziewczynie.
- Swoją drogą, jestem Celestia. Przez to wszystko zapomniałam się przedstawić. - Powiedziałam zakłopotana. Ależ się wykazałam! Totalnym brakiem manier!
- Więcej problemów mówisz... No nic, skoro już tu weszłam, nie wyjdę póki nie spełnię celu. Ale będę mieć twoje słowa na uwadze. Prawda Nessie? - Zwróciłam się z uśmiechem do mojej małej towarzyszki.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ReBorn
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Czw 10 Lip 2014, 18:13

- No właśnie...nie chodzi o tymczasowe zamknięcie. Rangerzy mieli znaleźć przyczynę tego, ale nie potrafimy ustalić co się stanie...
Powiedział, spoglądając w las. Widać było że go to martwi.
- Nazy...nazywam się Roxanne...Mi...miło was poznać.
Powiedziała nieśmiało dziewczyna, jeszcze raz kłaniając się do was lekko. Ciekawym było jednak że Max wspomniał o "Rangerach"...w liczbie mnogiej...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Celestia
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Pią 11 Lip 2014, 09:58

/9/ Spojrzałam na strażnika i westchnęłam cicho. Szkoda byłoby zamykać tak uroczą strefę, prawda? Jednak nie była to moja sprawa. Przecież nic nie mogłam zrobić dla tych biednych pokemonów, a już na pewno nie w tej chwili. Jeżeli czegoś się dowiem po drodze, na pewno spróbuję coś z tym zrobić. Na chwilę obecną, wszyscy nie mieliśmy nic do roboty. Skoro nawet nie było wiadomo, co się stało, jak, gdzie i kiedy. Nie wiedzieliśmy nawet, gdzie zacząć poszukiwania czegokolwiek.
Uśmiechnęłam się do Roxanne i wyciągnęłam do niej rękę. Wydawała się sympatyczna.
- Ale. - Dopiero po chwili do mnie dotarło. - Mówisz, że jest was więcej?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ReBorn
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Pią 11 Lip 2014, 22:03

- Przysłali jeszcze 3 rangerów, ale nawet to nie pomaga w wyjaśnieniu tej sprawy...
Powiedział, rozglądając się jeszcze wokół. Wydawało się być już bezpiecznie.
- Może pójdziecie ze mną do naszej strażnicy? Będzie mogły nieco odpocząć po tym wszystkim.
Powiedział Max, Roxanne kiwnęła głową - wciąż lekko spięta, chyba wciąż pod wpływem tego co się wydarzyło...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Celestia
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Pią 11 Lip 2014, 22:05

/10/ Było jeszcze trzech? To by znaczyło, że kłopot jest naprawdę spory. Spojrzałam zatroskana na swoją małą Eevee i pogłaskałam ją po główce. Przekrzywiłam lekko głowę, gdy Max zaproponował odpoczynek. Spojrzałam na Rox i Nessie i również kiwnęłam głową.
- Tak, to nie będzie taki zły pomysł. Myślę, że i mnie i Nessie przyda się chwila odpoczynku. Ale potem ruszamy dalej. Nie przyszłyśmy tu siedzieć.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ReBorn
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Pią 11 Lip 2014, 22:10

- Rozumiem.
Powiedział Max, uśmiechając się. Jego Empleon szedł obok niego, kiedy Ranger prowadził was leśną ścieżką. Po paru minutach doszliście do sporego drewnianego domu. Obok niego na trawie bawiły się 3 Growlithe'y, zapewne pokemony Ranger'ów. Wnętrze było miło umeblowane, dając poczucie domowej atmosfery. Max podał herbatę na stół i wyłożył czekoladowe ciasteczka - które były jeszcze lekko ciepłe, co oznacza że niedawno były upieczone.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Celestia
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Pią 11 Lip 2014, 22:14

/11/ Przez cała drogę obserwowałam otoczenie. Nie mogłam się nadziwić, ile pięknych miejsc znajdowało się w tej strefie. niemniej jednak, niebawem doszliśmy do celu. Growlithe'y bawiły się razem tak uroczo, że na ich widok aż się uśmiechnęłam. Weszłam za Maxem i usiadłam przy stoliku. Złapałam za herbatę i uśmiechnęłam się lekko.
- Dziękuję, nie trzeba było. - Spojrzałam na ciastka i po chwili wahania się wzięłam jedno.
- Max, wiesz w jakiej części tego safari spotkam interesujące pokemony? - Zapytałam zajadając się ciastkiem. Faktycznie było ciepłe i świeże.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ReBorn
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Pią 11 Lip 2014, 22:25

Chłopak stał oparty o blat kuchenny, przeciągając się
- Hmm...jeżeli ruszysz stąd na zachód, powinnaś coś znaleźć. Problem jest tylko taki że w tamtych okolicach biega przeważnie stado Houndour'ów...nie jest to najbezpieczniejszy rejon.
Powiedział, spoglądając na ciebie. Roxanne podniosła oczy nieco wyżej, parząc na was
- Ale...wiadomo od czego to się zaczęło? To znaczy, całe to dziwne zachowanie pokemonów...
Zapytała nieśmiało. Max zamyślił się na chwilę
- Jak dla mnie to wygląda na walkę stad. Tylko że mamy tu tylko jedno stado Houndour'ów...jest jednak możliwość że wyrósł nam drugi samiec alfa i doszło do walk...
Powiedział spokojnie, poprawiajac swoją kurtkę
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Celestia
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Nie 13 Lip 2014, 14:32

/1/ Kiwnęłam na znak, że rozumiem. Nie miałam jednak zamiaru się poddawać. Dzikie stado, czy nie - jeżeli tam były ciekawe pokemony, tam byłam i ja. Tymczasem słuchałam rozmowy Roxanne z Maxem.
- O, więc jednak wiesz jak to się zaczęło. - Mruknęłam cicho unosząc brew. - Szkoda, że jak pytałam nie umiałeś odpowiedzieć. - Powiedziałam, po czym zdałam sobie sprawę z tego, ze chyba nie byłam najmilsza. Z drugiej strony - mogłam się przecież poczuć olana. Zwłaszcza, że próbowałam zainteresować się sprawą od początku. A gdy chciałam zmienić temat, do Maxa dopiero to dotarło.
- Co zamierzacie z tym zrobić? - Zapytałam smyrając Nessie po łebku.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ReBorn
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Nie 13 Lip 2014, 15:22

- Bo nie wiem od czego się to zaczęło. To jest moje przypuszczenie, które ma nie wiele sensu. Jak mówiłem, mamy tu jedno stado Houndour'ów. Z reguły kiedy wyrasta nowy samiec alfa, pokonuje starszego i przejmuje kontrolę nad stadem. Nie słyszałem jeszcze o potwierdzonym przypadku rozpadu stada na dwa z powodu dwóch samców alfa. Ale słyszałem plotki o tym, stąd moja teoria.
Powiedział spokojnie, uśmiechając się do ciebie. Napił się herbaty, wyglądając przez okno, po czym wrócił wzrokiem na ciebie
- Co zamierzamy...zapewne zbadamy to stado...jeśli je znajdziemy. Ostatnio widujemy tylko pojedyncze sztuki, tak jakby reszta chowała się gdzieś. Znamy tylko rejon w którym mogą się znajdować, ale jak do tej pory nie potrafimy wytropić ich kryjówki...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   

Powrót do góry Go down

Safari Celestia
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Gra Celestia
» Celestia | Silver Ticket