IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Safari Celestia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
AutorWiadomość
Celestia
Mistrz Regionu

Napisanych : 2177

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Nie 03 Sie 2014, 20:42

/5/ Skrzyp drewna odrobinę mnie wystraszył. Dopiero po chwili zorientowałam się, że to dźwięk mostu, po którym chodziłam. Zaśmiałam się pod nosem, sama z siebie. Niemniej jednak, po drugiej stronie naprawdę coś się działo. Spojrzałam na Nessie pytająco, a potem ruszyłam przed siebie chcąc sprawdzić, co tam się działo!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ReBorn
Mistrz Regionu

Napisanych : 2800

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Nie 03 Sie 2014, 21:37

Po paru krokach zawiał mocniejszy wiatr. Trawa zafalowała i coś fioletowego wyleciało z trawy, uderzając cię w twarz. Na szczęście nie miało za dużo impetu, więc nie bolało bardzo, ale poczułaś że twoje zgrabne pośladki uderzyły o most. Sprawca zamieszania leżał 2-3 kroki od ciebie, masując głowę kleszczami.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Celestia
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Pon 04 Sie 2014, 14:58

/6/ Kiedy zawiał wiatr poczułam tylko jak moje włosy na nim falują. Chwilę później coś rozbiło się o moją twarz. Jęknęłam cicho czując, jak po policzku spływa mi łza. Nie bolało jakoś szczególnie mocno, ale szczypało tak, jakby ktoś zdzielił mnie z liścia. Rozejrzałam się po okolicy i nagle ujrzałam dziwny okaz. Spojrzałam na niego z szerzej otwartymi ustami.
- Och. - Tylko tyle byłam w stanie powiedzieć. Szybko wyciągnęłam PokeDex i zeskanowałam stworka.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ReBorn
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Pon 04 Sie 2014, 15:23

Gligar

Level: 12
Natura: Niecierpliwy
Ataki: Poison Sting, Sand-Attack, Harden, Knock Off.
Abillity: Sand Veil

- Gli...?
Mrugnął kilka razy oczkami, patrząc na ciebie. Wpatrywał się w ciebie w taki sposób, jakby nie miał pojęcia skąd się tu wzięłaś. Wstał powoli na nóżki i podszedł do ciebie.
- Gliii...?
Powiedział, patrząc ci prosto w paczałki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Celestia
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Pon 04 Sie 2014, 15:31

/7/ Spojrzałam na pokemona i przekręciłam głowę. Cóż, wyglądał na całkiem przyjaznego. Kucnęłam więc i czekałam aż do mnie podejdzie.
- Ojej, nic ci się nie stało? - Zapytałam oglądając go ze wszystkich stron i sprawdzając, czy nie zrobił sobie krzywdy. Po chwili wyciągnęłam kawałek karmy i wyciągnęłam rękę w jego stronę.
- Masz, maluchu. - Uśmiechnęłam się szeroko.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ReBorn
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Pon 04 Sie 2014, 19:58

Malec otrząsnął się i rzucił szczęśliwie na karmę, szybko się jej pozbywając. Klapnął sobie na deskach pomostu i odetchnął ciężej. Chyba pora na odpoczynek poobiedni. Ale jedno trzeba przyznać - wyglądał uroczo.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Celestia
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Pon 04 Sie 2014, 22:42

/8/ Widząc urocze stworzenie zaśmiałam się cicho. Kucnęłam przy nim i spróbowałam pogłaskać po głowie. Uśmiechnęłam się do niego i przekręciłam twarz lekko na bok. I potem wpadłam na genialny pomysł!
- Huuum? A może chciałbyś się z nami zabrać, co? - Zaśmiałam się lekko i wyciągnęłam do niego dłoń.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ReBorn
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Pon 04 Sie 2014, 22:47

- Gli?
Gligar przekrzywił łepek, patrząc na ciebie. Chyba się zastanawiał. Fajnie mu tu było...ale w sumie ty go karmisz. Po chwili uśmiechnął się, podskoczył i wylądował tyłkiem na twojej dłoni, machając ostrożnie łapkami, uśmiechając się.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Celestia
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Wto 05 Sie 2014, 15:01

/9/ Widząc radość uroczego stworzenia zaśmiałam się. Pogłaskałam go po główce i wyciągnęłam z torby kolejny SafariBall. Zdecydowanie wyprawa tutaj okazała się być owocna! Dotknęłam kulą Gligara i czekałam, aż zniknie wewnątrz niej. Potem ruszyłam przed siebie, wcześniej pogłaskawszy Nessie.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ReBorn
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Wto 05 Sie 2014, 17:30

Pokemon złapał się bez problemu, więc ruszyłaś dalej. Mgła była nieznośna, ale opadła chociaż niżej. Nie widziałaś co prawda nic poniżej swoich kolan - ale widziałaś chociaż co jest przed tobą.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Celestia
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Sro 06 Sie 2014, 13:57

/10/ Widząc, że pokemon złapał się bez problemu uśmiechnęłam się szeroko ze szczęścia. Pogłaskałam Nessie i wzięłam ją na ręce. Cóż, trzeba było iść dalej! Ruszyłam więc przed siebie, przechodząc przez most, na którym się znajdowałam.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ReBorn
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Sro 06 Sie 2014, 15:11

A więc ruszyłaś dalej, poprzez mgły i trawy. Twoja Eevee otrzepała futerko, które zwilgotniało trochę od mokrego powietrza i szła spokojnie obok ciebie. Wydawała się zadowolona z wycieczki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Celestia
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Czw 07 Sie 2014, 17:34

/11/ Nie pozostało mi nic innego, jak pójść dalej. Trzymając Eevee na rękach głaskałam ją po futerku i rozglądałam się po otoczeniu. Przeliczyłam ile SafariBalli mi zostało. Wyszło na to, że mogę złapać jeszcze pięć pokemonów. No cóż, wygląda na to, że spędzę w tej strefie jeszcze trochę czasu!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ReBorn
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Czw 07 Sie 2014, 19:26

A więc z nowym towarzyszem - nie koniecznie Gligarem - ruszyłaś dalej. Pogoda nie poprawiała się ani trochę, co z kolei tobie nie poprawiało humoru. Ograniczona widoczność w twoim przypadku rzadko kiedy kończyła się dobrze...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Celestia
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Pią 08 Sie 2014, 15:45

/12/ Cóż, nie miałam zbyt wiele do roboty. Pogoda mi się absolutnie nie podobała i zatęskniłam za tą częścią safari, w której nie było mgły. Nie pozostawało mi jednak nic innego, jak iść dalej. Szwędałam się więc to tu, to tam.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ReBorn
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Pią 08 Sie 2014, 16:00

Idąc spokojnie, trafiłaś pod ścianę lasu. Droga którą szłaś była do niej równoległa, więc widziałaś Ratatty biegające sobie po spróchniałych pniach. Miło zobaczyć od czasu do czasu że życie toczy się tu normalnie...

//13
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Celestia
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Sob 16 Sie 2014, 14:36

/1/ Widząc znajome stworzonka uśmiechnęłam się do siebie szeroko i pogłaskałam towarzyszącą mi Nessie. Zastanawiałam się, jak dużo czasu spędzimy jeszcze w tej strefie i czy będzie tym razem spokojniej. Szczerze mówiąc, miałam na to nadzieję. Odnalezienie ciekawych gatunków było jedynym źródłem adrenaliny, jakiego chciałam.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ReBorn
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Sob 16 Sie 2014, 22:02

A więc...szłaś dalej. Kilkanaście metrów przed tobą widziałaś dróżkę prowadzącą w ten las. Co prawda był mroczny i straszny...ale nie było w nim mgły! Zawsze coś, prawda?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Celestia
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Nie 17 Sie 2014, 13:52

/1/ Spojrzałam na las i westchnęłam lekko. Cóż, zdecydowanie wyglądał przerażająco! Ale nie było w nim mgły i to przekonało mnie do tego, by ruszyć w jego stronę. Już wolałam ciemny las od tej okropnej mgły!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ReBorn
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Nie 17 Sie 2014, 23:31

Niemal od razu po wejściu...potknęłaś się. Wystający konar zablokował twoją kostkę. Na szczęście nic ci się nie stało. Eevee podbiegła do ciebie i polizała cię po twarzy, spoglądając na ciebie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Celestia
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Wto 19 Sie 2014, 11:08

/2/ Naprawdę? NAPRAWDĘ? Nie mogłam uwierzyć w to, że od razu po wejściu w ten las się potknęłam. Wstałam jęcząc pod nosem i pogłaskałam martwiącą się o mnie Nessie. Ruszyłam dalej, naburmuszona na samą siebie.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ReBorn
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Wto 19 Sie 2014, 18:09

Przypadek. Totalny przypadek. Kiedy wstałaś i ruszyłaś dalej, zaczęłaś dostrzegać życie lasu. Dwebble'e chodziły sobie w te i wewte, jakiś Mankey zwisał sobie na gałęzi a pod drzewem odpoczywały dwa Gligary. Spokojne leśne popołudnie...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Celestia
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Pon 25 Sie 2014, 18:22

/1/ Podniosłam się wzdychając głośno. Otrzepałam sobie kolana i ciuchy i postanowiłam iść dalej. Rozejrzałam się po okolicy i aż gwizdnęłam z zaciekawienia. Moją uwagę przykuła małpka, która od razu zeskanowałam.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ReBorn
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Sro 27 Sie 2014, 18:56

Mankey
Level: 15
Natura: Wojowniczy
Ataki: Covet, Scratch, Low Kick, Leer, Focus Energy, Fury Swipes, Karate Chop, Iron Tail
Ability: Vital Spirit
- Mankey?
Małpka zwisała z gałęzi na ogonie, obserwując cię. Chyba zastanawiała się czemu tak nagle się przewróciłaś. Widocznie nie widział w tym sensu. Zeskoczył zwinnie z drzewa i podszedł nieco bliżej, najwyraźniej nie bojąc się twojej obecności.

//1
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Celestia
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Sro 01 Paź 2014, 02:19

/1/ Spoglądałam przez chwilę na skan małpki, jednocześnie patrząc się na jej pyszczek. Uśmiechnęłam się do stworzenia, a gdy tylko podeszło bliżej kucnęłam wyciągając w jego kierunku dłoń. Trzymałam w niej karmę, którą chciałam się podzielić z nowo poznanym stworzeniem. Nie mówiłam jeszcze nic, nie chcąc go spłoszyć.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Safari Celestia   

Powrót do góry Go down

Safari Celestia
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 8 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Gra Celestia
» Celestia | Silver Ticket