IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Safari Szkot

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Szkot
Mistrz Regionu

Napisanych : 3064

PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Wto 23 Gru 2014, 20:45

Dłuższą chwilę przyglądałam się wyświetlonym na ekranie PokeDexu informacją na temat spotkanych przeze mnie i Albę dwóch pociesznych Pokemonów. Widząc reakcję Minuna szybko schowałam PokeDex, a w jego miejsce chwyciłam karmę i położyłam jedną porcję przed Pokemonami.
- Przepraszam! Nie chciałam was wystraszyć! Poczęstujcie się

.: dream team in progress :.
• Ponyta • Ralts • Vivillon •
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mhrok
Mistrz Regionu

Napisanych : 2928

PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Wto 23 Gru 2014, 21:22

1)
Minun na początku nie ruszył się nawet na centymetr w stronę karmy, którą położyłaś na trawie. Elektryczna mysz zauważywszy, że nie wykonujesz żadnych gwałtownych ruchów, powoli zaczęła zbliżać się do jedzenie. Plusle ta lekka szopka musiała się już znudzić, bo przepchnęła w bok swojego towarzysza i rozpoczęła konsumpcję karmy. Minun leżał na trawie zaskoczony reakcją swojej towarzyszki. Plusle wepchnęła do jego pyszczka kawałek karmy, po czym się do was uśmiechnęła. Do Minuna chyba powoli zaczynało docierać, że twoim zamiarem nie jest wyrządzenie wam krzywdy, po wziął przykład ze swojej towarzyszki i wraz z nią zaczął delektować się karmą.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Szkot
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Sob 27 Gru 2014, 23:09

Uśmiechnęłam się przyjaźnie do obu Pokemonów obserwując je spokojnie jak zajadają się karmą. Po chwili spojrzałam na mojego Albę i pogłaskałam go po główce z czułością.
- Chyba wam smakuje ta karma prawda? Jeśli chcecie możecie dostać jej więcej. Przepraszam, że się wam nie przedstawiłam. Jestem Lisa, a to mój wierny towarzysz Alba. Jest pierwszym Pokemonem jakiego dostałam.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mhrok
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Nie 28 Gru 2014, 10:57

2) Mimo wszystko Minun nadal podchodził trochę na dystans, zaś Plusle była całkowitym przeciwieństwem swojego towarzysza. Gdy tylko przedstawiłaś siebie oraz Albę, ona podeszła i również się z wami należycie przywitała:
- Plu, plusle, lusle.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Szkot
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Nie 28 Gru 2014, 18:49

Zaśmiałam się cicho, a kiedy Plusle podeszła bliżej nas ostrożnie pogłaskałam ją po główce. Jednak moją uwagę zwrócił wciąż trzymający się na dystans Minun. Pewnie bardzo troszczył się o swoją towarzyszkę.
- Widzę, że Miniun bardzo o Ciebie dba. Chyba sama nie chcesz, żeby się na Ciebie gniewał, prawda? Weź dla niego trochę więcej karmy i podzielcie się, dobrze?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mhrok
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Pon 29 Gru 2014, 19:44

3) Plusle spodobało się to, że ją głaszczesz. Minun przyglądał się ci bardzo uważnie przez cały czas, kiedy jego towarzyszka była blisko niego. Nie można powiedzieć, że się o nią nie troszczył, ale podejrzewanie każdego, że chce wyrządzić Plusle krzywdę, było troszkę dziwne.
- Plu, plus. - powiedziała z uśmiechem Plusle, patrząc się na swojego myszek towarzysza.
Najwidoczniej mimo dosyć skomplikowanej sytuacji, Plusle i tak bardzo lubiła Minuna. Czerwona myszka wzięła zaproponowaną przez ciebie karmę i całą zaniosła dla swojego towarzysza.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Szkot
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Wto 06 Sty 2015, 19:54

Spojrzałam na swojego Albę uśmiechając się do Pokemona.
- Ale one są rozkoszne. Trochę nie dziwię się Minunowi, że tak pilnuje Plusle, jest absolutnie urocza!
Zaśmiałam się chicho i pogłaskałam Quilavę po główce. Chciałabym przekonać jakoś Minuna, by udał się razem z nami, bo z Plusle możliwe że poszło by łatwiej, jednak nie chciałam rozdzielać tych dwoje.
- Hej Minun, podejdziesz na chwilkę? Nie zrobię Ci krzywdy...

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mhrok
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Sro 07 Sty 2015, 10:56

1) Elektryczne myszy były w trakcie jedzenia kolejnej porcji karmy, gdy ty zawołałaś Minuna. Stworek popatrzył się na ciebie, a potem na swoją towarzyszkę. Na twarzy Plusle pojawił się uśmiech. Myszka wskazała na ciebie, dalej się uśmiechając. Minun wstał i powoli ruszył w twoim kierunku, ale nagle przystanął i ponownie spojrzał na Plusle. Ta musiała byś już trochę zniecierpliwiona tą sytuacją, bo również wstała, złapała swojego myszego pobratymca i zaciągnęła przed ciebie.
- Plu, plus. Plusl. - powiedziała, po czym wróciła do jedzenia karmy.
Minun stał przed tobą i patrzył na ciebie ze skruszoną miną.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Szkot
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Sro 07 Sty 2015, 17:15

Zaśmiałam się cicho patrząc na zachowanie mysich Pokemonów, skąd w takich małych stworkach jest tyle uroku osobistego! Niesłychane! Kiedy Plusle przyciągnęła do mnie swojego kolegę uśmiechnęłam się do niego i ostrożnie położyłam dłoń na główce Pokemona.
- Widzisz? To przyjemne kiedy Cię ktoś głaszcze, prawda? Widzę jak zajmujesz się swoją koleżanką, dobrze że ma kogoś kto tak o nią dba.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mhrok
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Czw 08 Sty 2015, 09:10

2) Minun na początku nie chciał pokazać po sobie, że to głaskanie po główce mu się podoba. Najwyraźniej starał się przed swoją towarzyszką kreować na osobnika silnego, który trzyma uczucia na wodzy. Minun spojrzał na ciebie. Powoli w jego oczach pojawiały się łzy, lecz stworek szybko je przetarł swoją łapką. To wszystko pokazywało ci, jak te pokemony są ze sobą silnie związane.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Szkot
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Wto 20 Sty 2015, 19:13

Zaskoczona spojrzałam na Minuna i cicho się zaśmiałam.
- Spokojnie mały, przecież nikt nie zamierza Cię rozdzielić z twoją koleżanką.
Uśmiechnęłam się do pokemona po czym wpadłam na chyba dobry pomysł! Wyciągnęłam z torby dwa SafariBalle i położyłam je przed Pokemonem.
- A może oboje będziecie chcieli do mnie dołączyć?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mhrok
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Wto 20 Sty 2015, 21:09

1) Minun ponownie na ciebie spojrzał. Mimo, że po jego twarzy nadal spływały łzy, zauważyłaś, że stworek się uśmiecha. Minun podszedł do swojej towarzyszki, z którą chwycił się za ręce. Obie myszki podeszły do postawionych na trawie SafariBallów. Plusle i Minun spojrzały na siebie, po czym łapkami dotknęły kul, które już po chwili zadzwoniły.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Szkot
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Sro 21 Sty 2015, 17:56

Zaśmiałam się chicho obserwując zachowanie myszych Pokemonów. Kiedy zarówno Minun jak i Plusle złapały się w do kul zadowolona chwyciłam je w obie ręce.
- Zobacz Alba! Udało nam się złapać aż dwa Pokemony! Ale wiesz co mały? Idziemy dalej, prawda?
Uśmiechnęłam się do Quilavy i pogłaskałam go po główce.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mhrok
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Czw 22 Sty 2015, 16:59

2) Alba, gdy zaczęłaś głaskać go po główce, zamruczał, po czym w dwójkę ruszyliście dalej. Twoje poprzednie przypuszczenia co do wielkości lasu okazały się słuszne, bo po kilkunastu przebytych krokach ponownie wróciliście na łąkę. Wiał teraz lekki wiaterek, który roznosił wszędzie kwiatowe pyłki.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Szkot
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Czw 22 Sty 2015, 20:11

Spojrzałam na swojego Pokemona uśmiechając się przy tym. Cieszę się że jestem tu właśnie z nim.
- Hey, chodźmy w tamtą stronę, co? Może spotkamy jakieś kolejne Pokemony?
Nachyliłam się do swojego Quliavy i pokazałam mu ręką wschód. Tam nas jeszcze nie było, więc warto spróbować!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mhrok
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Czw 22 Sty 2015, 20:17

3) Tak jak powiedziałaś, ruszyliście na wschód. Przechodziliście przez chyba najbardziej różnorodnie ukwieconą łąkę w tym miejscu. Alba co chwilę przystawał, aby powąchać któryś z kwiatków. W pewnym momencie zauważyłaś przed sobą małe, różowe stworki unoszące się na wietrze.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Szkot
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Pon 26 Sty 2015, 18:39

- Kto by powiedział, że ty tak lubisz wąchać kwiatki? Co? A taki niby twardziel z Ciebie.
Zażartowałam sobie z Alby, a następnie podrapałam go po łebku. Jednak kiedy zobaczyłam przed sobą nieznanego mi Pokemona zestanowałam go PokeDexem.
- A to, co to takiego? Wyglądają pociesznie!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mhrok
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Pon 26 Sty 2015, 19:25

Alba nie widział nic zabawnego w twoim żarcie i dalej wąchał okoliczna kwiatki. Hoppip musiała być tak samo zainteresowana tobą, co ty nią, bo z pełną uwagą się tobie przyglądała. Nie miała nic przeciwko, żebyś ją zeskanowała. Ba, uśmiechnęła się nawet, jakbyś robiła jej zdjęcie.

Hoppip
Lvl. 15 | Natura: Wiecznie szczęśliwa | Ability: Leaf Guard
Ataki: Splash, Synthesis, Tail Whip, Tackle, Fairy Wind,
Poison Powder, Stun Spore, Giga Drain

Hoppip spojrzała na ekran, a gdy zauważyła swoją podobiznę ponownie się uśmiechnęła.
- Hop, hoppip. - odezwała się wesoło.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Szkot
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Wto 27 Sty 2015, 17:19

Uśmiechnęłam się do różowego Pokemona, a kiedy zauważyłam iż sama jest zaciekawiona tym co robię odwróciłam PokeDex w jej stronę by pokazać obrazek jaki był na ekranie.
- Widzisz Hoppip? To ty. Każdy z trenerów posiada coś takiego, żeby poznawać Pokemony jakie spotyka na drodze. Bardzo pomocne.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mhrok
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Wto 27 Sty 2015, 20:07

5) Hoppip zauważywszy twój stosunek do niej, uśmiechnęła się jeszcze szerzej. Zaraz po tym różowy stworek zaczął wirować wokół ciebie i wzbijać pyłki kwiatów. Alba z tyłu przypatrywał się nietypowemu tańcowi Hoppipa.

Ostatnio zmieniony przez Mhrok dnia Sro 28 Sty 2015, 19:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Szkot
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Sro 28 Sty 2015, 17:13

Quilava to samiec.

Z uśmiechem obserwowałam zachowanie różowego Pokemona i delikatnie podrapałam się po nosie. Te wszystkie pyłki latające wokół nas, trochę łaskotały w nosie. Nawet jeśli nie było się alergikiem!
- My z Alba idziemy dalej, Hoppip chcesz iść z nami?
Zapytałam pokemona, a następnie nie ważne czy zgodził się czy nie idę dalej razem z moim Albą.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mhrok
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Sro 28 Sty 2015, 19:35

Sorki za pomyłkę

6) - Ho, hop. - odparła z uśmiechem różowa kulka.
Hoppip była najwyraźniej zainteresowana wspólną podróżą i zaczęła za tobą lecieć. Z powodu wszędobylskich pyłków, postanowiłaś iść dalej. Po chwili opuściłaś tą najbardziej ukwieconą część terenu i wkroczyłaś na tą z mniejszym ukwieceniem.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Szkot
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Czw 29 Sty 2015, 17:26

Idę więc dalej przed siebie, co jakiś czas zerkając na Hoppip czy spokojnie leci. Mimo iż nie planowałam złapać tego Pokemona, to nie chciałam by stała się mu w mojej obecności jakaś krzywda. Po dłuższym spacerze zatrzymałam się na chwilę by rozejrzeć się wokoło, może coś przykuje moją uwagę.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mhrok
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Czw 29 Sty 2015, 18:34

7) Uśmiechnięta Hoppip leciała kilka metrów za tobą. Podróż wraz z tobą musiał się jej bardzo podobać. Przystanęłaś, aby się rozejrzeć wokół. W pewnej odległości od was ponownie pojawiła się rzeka. Niedaleko ciebie znajdowała się wydeptana ścieżka, która prowadziła do samotnie stojącego drzewa wraz ze stojącą pod nią ławką. Otoczenie wydawało się dziwnie znajome...

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Szkot
Mistrz Regionu

PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Czw 29 Sty 2015, 20:31

Zatrzymałam się i zmarszczyłam brwi bardziej niż powinnam. Spojrzałam na swojego Albę, kucając przed nim.
- Wiesz, co mały? Chyba wróciliśmy do punktu wyjścia. Przynajmniej na to wygląda. Może teraz ty będziesz chciał nas poprowadzić?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Safari Szkot   

Powrót do góry Go down

Safari Szkot
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-